₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Dimes Bir Kez Daha Dünyanın En Başarılı Markaları Arasında Ödül Aldı

Tarih

Dimes, dünya genelinde içerikleriyle mecra kullanımı ve pazarlama yaklaşımlarını modernleştiren marka ve kampanyaları ödüllendiren Digiday Content Marketing Awards küresel ödül programında iki kategoride finalistler arasına giren tek Türk markası oldu ve En İyi Kullanıcı Üretimi İçerik Kullanımı kategorisinde ödüle uzandı

Gençliği ve yenilikçiliği sahiplenen Dimes, farklı disiplinleri bir arada kullanan iletişim çalışmalarıyla, reklam ve pazarlama dünyasının küresel ödül programlarında başarısını sürdürüyor.

Dimes, dünya genelinde içerikleriyle mecra kullanımı ve pazarlama yaklaşımlarını modernleştiren marka ve kampanyaları ödüllendiren Digiday Content Marketing Awards küresel ödül programında, finalistler arasında gösterilen tek Türk markası oldu. Dimes ayrıca, En İyi Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik Kullanımı (Best Use of User-Generated Content) ve En İyi Ajans-Müşteri İş birliği (Best Agency/Client Collaboration) kategorilerinde finalistler arasında yer alan tek alkolsüz içecek markası oldu.

Microsoft, Paramount, eBay, MTV gibi markaların da finalistler arasında yer aldığı Digiday Content Marketing Awards küresel ödül programında Dimes, En İyi Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik Kullanımı (Best Use of User-Generated Content) kategorisinde ödüle uzandı. 

İnovatif içecek şirketi Dimes, Digiday Content Marketing Awards ödüllerine, yeni nesil ürünü Dimes COOL Lime Mix için Reklamania Creative iş birliğinde hazırladığı kampanyasıyla katıldı. Sosyal medya hesaplarında 13 milyonu organik olmak üzere toplam 85 milyon kez izlenen 31 saniyelik kampanya filmi, izleyicisini 29 saniye ekranda tuttu ve yüzde 90’lık tamamlanma oranı elde etti. 

Kampanya dönemi SM içerikleri yaklaşık 1,5 milyon organik beğeni alırken, Hashtag içerikleri TikTok’ta 30 milyon izlenmeye ulaştı. Sosyal medyada 65 bin adet Dimes konuşulması ile 67 milyon kişiye erişildi.

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/71718

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...