₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Doğal içerikli Life by Fakir Ekolojik Toz Çamaşır Deterjanı

Tarih

Lekelere Düşman, Doğaya Dost İçerik

Doğal içerikli Life by Fakir Ekolojik Toz Çamaşır Deterjanı, güçlü formülü ile çamaşırlarınızı tertemiz yaparken doğanın sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor

Günümüzde çevre dostu yaşam alışkanlıklarına yönelim giderek artıyor. Bu doğrultuda, ev temizliği ve kişisel bakım ürünleri seçiminde doğal ve ekolojik ürünler daha çok tercih ediliyor. Ekolojik ve doğal içerikli toz deterjanların kullanımı, çevre üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra güçlü temizlik açısından da avantaj sağlıyor.  

Yüzde 100 bitkisel bazlı aktif madde içeren Life by Fakir doğal toz çamaşır deterjanı, üstün leke çıkarma gücü ile renkliler ve beyazlarda yüksek performanslı temizlik sağlıyor. Ürün, doğal içeriği sayesinde çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor ve çamaşırlarınızın renklerini de koruyor. 

Kokuya hassas kişiler için parfümsüz içerik
Doğal içeriği ile üstün performansa sahip Life by Fakir Ekolojik toz çamaşır deterjanı, parfümsüz içeriği ile koku konusunda hassas kişiler için özellikle geliştirilmiştir. 

Ekstra durulamaya gerek kalmadan su tasarrufu
1,5 kg’lık ambalajlı Life by Fakir doğal toz çamaşır deterjanı, bir yıkamada 50 g deterjan kullanarak tam 30 yıkama yapmanıza imkan veriyor. Ürün, suda kolayca çözündüğü için ekstra durulamaya gerek bırakmıyor böylece daha fazla su tüketimini önlüyor. Ayrıca tamamen doğal aktif maddeler içerdiği için de çevreye zarar vermiyor.  

Ecomark ve vegan sertifikası ile tescillenen Life by Fakir ürün ailesinde sıvı-toz çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunuyor. Life by Fakir Baby serisinde ise bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için özel formüllü bitkisel bazlı sıvı çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı ve doğal granül sabun yer alıyor. 

Doğa ve insan dostu Life by Fakir ürünleri, sağlığa olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi zararlı kimyasallar içermiyor. 

Ayrıntılı Bilgi: https://www.saruhankimya.com.tr/tr/markalarimiz/life-by-fakir/ 

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

      Yerel Marketlerin Güçlenmesi İçin Rekabetçi Stratejiler ve Yenilikçi Yaklaşımlar

Türkiye’de (Organize gıda perakende sektörü) 2013 - 2024 yılları...

İK Yöneticileri Son 20 Yılın En Zor Dönemini Yaşıyor

Yazar : Necmi ÇELİK Çalışan mutluluğu son yılların en düşük...

Enflasyon Böyle Mi Düşecek?

Enflasyon, harcama yapan her tüketicinin ödediği görünmez dolaylı vergidir. Ancak fiyatlandırma yapısını bozan önemli...