₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Feast ‘ten Yeni Ürünleri

Tarih

Feast Gıda, patates ve kaplamalı ürünler ailelerine dahil olan yeni ürünleri ile raflara yeni bir soluk getiriyor

Dondurulmuş gıda sektörünün önde gelen isimlerinden Feast Gıda, son iki yılını inovasyon yılı ilan etmişti. 2024 yılında da bu sözünü tutmaya devam ediyor. Bu kapsamda tüketicilerini şaşırtacak ve onların farklı taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek yeni ürünleri raflarda yerini almaya başladı.

Daha önce de Türkiye’de olmayan birçok dondurulmuş ürünü tüketicisiyle buluşturmanın gururunu yaşayan marka; kaplamalı ürün grubunun yeni üyesi “Feast Mısırlı Kroket” ile lezzetli Feast mısır tanelerini, tüketicilerin oldukça sevdiği efsane Feast patates kroket ile buluşturuyor. Tüketicilerin damağında yepyeni tatlar yaratmayı amaçlıyor.

Dünyadaki yeri apayrı olan “hashbrowns” bu defa Feast tarlalarının taptaze patatesleriyle, sofralarda patates köftesi olarak yer alacak. Dışı çıtır çıtır, içi ağızda dağılan sıcacık patates köftesi ile sevdikleriniz için ister atıştırmalık ister ara öğün hazırlığı çok keyifli olacak.

“Feast Crinky Patates”in eğlenceli kesimi ve ekstra çıtırlığıyla, patates kızartması deneyiminiz bu defa sıradanlıktan çok uzak olacak. Her yemeğin eşlikçisi Feast patates derin dalgalı kesimi ile sofralarınıza neşe getirecek.

Atıştırmalık ürünlerde premium kalitede ürün arayan müşteriye ulaşan Feast ile mutfağınızın kahramanı olacaksınız. Her zaman yeniliği, farklı lezzetleri üretmek için çalışan Feast Gıda, kaplamalı ve patates kategorilerinin yeni çeşitleriyle de çok yakında raflarda olacak.

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/70152

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...