₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Perakende Medya Zirvesi – Medya 3.0 Bugün Saat : 09.45’te Başlıyor

Tarih

Dünya perakendesinin en önemli konu başlıklarından biri olan “Retail Media”yı, Türk perakendesinin gündemine getirecek olan Perakende Medya Zirvesi 25 Nisan’da Bi’Sektör organizasyonuyla Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek!

“Perakende Medya”nın, Türkiye’de ilk kez bu kadar geniş bir perspektiften ele alınacağı zirve, sektörel kapalı bir organizasyon olarak 25 Nisan’da gerçekleştirilecek. Perakende sektör paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefleyen zirve, perakende sektörünün geleceğine de bir projeksiyon tutmaya hazırlanıyor.

Peki bu ana temada bir ilk olma özelliği taşıyan Perakende Medya Zirvesi’nde neler konuşulacak? Uzman isimler, “Perakende Medya”ya dair hani başlıklara değinecek? İşte detaylar!

Perakende Medya Zirvesi 25 Nisan’da

Bi’Sektör organizasyonuyla Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan zirve, sektörel kapalı bir organizasyon olarak düzenlenecek.

Perakende Hizmet Sağlayıcıları, Pazaryerleri, E-Ticaret Markaları, Ajanslar, Sosyal Kanallar, KOBİ’ler ve Kurumsal Markalar olmak üzere sektörün tüm paydaşlarının yer alacağı zirvede, perakende medya öngörüleri tüm bileşenler ve paydaşlar ile birlikte gündeme alınarak, sektöre dair önemli çıktılar oluşturulacak.

3. büyük ana akım medya dalgası olarak değerlendirilen perakende medya, markalara hangi alanlarda ekstra yarar sağlayabilir? Bu alandaki sektörel networkler nelerdir? Perakende medya, pazaryerleri için ne gibi faydaları beraberinde getirdi? Medya 3.0’da reklam teknolojilerinin kullanımı hayatımızı nasıl değiştiriyor? Monobrand ve multibrand markalar perakende medya hizmetlerinden nasıl ekstra fayda sağlayabilir? Markalar, bu odaktaki hangi yatırımlarla yeni bir gelir alanı oluşturabilir?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası 25 Nisan 2024’te, “Unlock” temasıyla gerçekleşecek olan Perakende Medya Zirvesi’nde yanıt bulacak!

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu zirveye dair detaylara erişmek için www.perakendemedyazirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Perakende profesyonelleri, perakende medya hizmet sağlayıcıları, medya ajansları ve markaların katılımı ile gerçekleştirilmesi hedeflenen Perakende Medya Zirvesi’ne katılım için fiziki (200 kişi) ve online (1000 kişi) olmak üzere 2 seçenek bulunuyor. Bi’Sektör organizasyonuyla hibrit biçimde Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan zirve ücretsiz olup, katılım talebi için Kayıt Ol sayfası üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Perakende Medya Zirvesi Programı

Kaynak : Perakende Medya Zirvesi 25 Nisan’da Gerçekleştirilecek – Branding Türkiye (brandingturkiye.com)

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Şirketlerde Yetenekleri Tutabilme Sorunu – Akan Abdula – www.businessweek.com.tr

Şirketlerin son yıllardaki en büyük sorunlarından birisi de yetenekli...

Güvenilir Bir İnsan Olmak – Murat Ergin – www.perakendecagi.com

Guvenilir-Bir-Insan-Olmak-Murat-Ergin-Perkande-Cagi-65.-Sayiİndir

Perakende Sektöründe Çalışanların Özlük Hakları,Yetkileri,Sorumlulukları ve Ücretleri Karmaşası Nasıl Çözülebilir ? – Kemal Ögke – www.perakendecagi.com

Perakende-Sektoru-Calisanlari-Ozlu-HaklariYetkileriSorumluluklari-ve-Ucretleri-KArmasasi-Nasil-Cczculer-Kemal-Ogke-Perakende-Cagi-65.-Sayiİndir

Yerel Perakendecilerimiz CRM ve Müşteri Deneyiminin Önemini Kavramalı – Selim KILIÇ – www.perakendecagi.com

Yerel-Perakendecilerimiz-CRM-ve-Musteri-Deneyiminin-Onemini-Kavramali-Selim-KILIC-Perakende-Cagi-65.Sayi_İndir