₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yayla Agro Legurme markası ile Gulfood 2024’te

Tarih

Pirinç, bakliyat ve işlenmiş gıdada sektör lideri Yayla Agro’nun global markası Legurme, klasik bakliyatlar, haşlanmış bakliyatlar ve çeşit çeşit Yemek Hazır seçeneklerini kapsayan zengin ürün gamı ile 19-23 Şubat günlerinde Birleşik Arap Emirlikleri Dubai World Trade Center’da gerçekleşen Gulfood Fuarı’na katılıyor

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde her yıl düzenlenen ve dünyanın en büyük yiyecek-içecek fuarı olarak kabul edilen Gulfood bu yıl da perakendecilerden, gıda tedarikçilerine, distribütörlerden toptancılara, dünyaca ünlü şefler ile küresel yiyecek ve içecek endüstrisi için lider markaları bir araya getiriyor. 125 farklı ülkeden 5 bin farklı katılımcıyla toplamda 140 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan Gulfood Fuarı bu yıl da gıda sektöründe ticaret hacmine önemli bir katkı sağlayacak. Global ölçekte yiyecek ve içecek sektöründen markaların en yeni ürünleri ve hizmetlerini tanıttıkları fuar, gıdanın trendleri ve sektörün geleceğine ışık tutan yönüyle de ilgiyle takip ediliyor.

19-23 Şubat günlerinde Birleşik Arap Emirlikleri Dubai World Trade Center’da gerçekleşecek olan Gulfood’24’te Yayla Agro Gıda Global markası olan Legurme ile yerini alıyor. Yayla Agro Gıda Legurme Markasıyla fuarda; dünyanın pek çok ülkesinde beğeniyle tüketilen “Classic” ve “Boiled” ürün grubunun yanı sıra Tük Gastronomisini globale taşıyan birbirinden lezzetli ürün çeşitlerinin yer aldığı, katkısız koruyucusuz, ev yapımı tadında “Ready to Eat” ürün ailesini de fuarda sergileyecek. Yayla Agro; dünyanın pek çok ülkesinde beğeniyle tüketilen klasik bakliyat çeşitlerinin yanı sıra, badem, kabuklu ceviz / iç ceviz, kaju, Pikan cevizi, Brezilya cevizi, kabuklu fındık / İç Fındık, Antep fıstığı, Makademya fındığı gibi dökme kuruyemiş seçeneklerini de fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.

Gulfood’un gıda endüstrisindeki şirketlerin ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini dünyanın dört bir yanından etkili alıcılara sergilemek için önemli bir platform olduğunu belirten Yayla Agro Dış Ticaret Direktörü Gökhan Tuncer; “Değişen tüketici ve tüketim alışkanlıklarına uygun ürünler geliştirerek, tüketiciyle kurduğunuz interaktif iletişim ve sürekli inovasyon ilkesiyle yaptığımız yatırımlar ihracat pazarındaki büyüme ivmemizde önem arz ediyor. Global markamız Legurme ile fuarda dünya çapındaki gıda endüstrisinin önde gelen isimleriyle bir araya gelerek markamızın uluslararası alanda daha da güçlenmesini sağlamak için değerlendireceğiz. Ankara ve Mersin Fabrikamızdan sonra Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nde satın alınan 127 bin metrekare arazi üzerinde inşaatına başlanan 3. fabrikamızda, bitkisel protein bazlı sağlıklı bakliyat ve pirinç atıştırmalıkları, kemik suyu ve soslar, vegan köfte, zenginleştirilmiş pirinç ve bakliyat, müsli, bebek mamaları, freeze dry ürünlerinin üretimini planlıyoruz. Böylece geleneksel lezzetlere yenilikçi yorumlar getirerek geleceğin lezzetlerini sunduğumuz Legurme markamız ile de yenilikçi ve öncü şirket kimliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Yayla Agro Gıda’nın Legurme markalı ürünlerini daha yakından incelemek, en yeni ürünleri keşfetmek için 19-23 Şubat günlerinde Dubai World Trade Center’de Gulfood 2024 Fuarı Salon: Za’abeel 5, Z5-B39 numaralı standı ziyaret edilebilir.

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/69843

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...