₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kervan Gıda, global arenadaki başarısını tescilledi

Tarih

Türkiye’de yumuşak şeker üretiminde en yüksek kapasiteye sahip olan Kervan Gıda, dünyanın şekerleme alanında takip edilen en önemli listelerinden biri olan ‘2024 Global Top 100 Candy Companies – 2024 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi’ sıralamasında önemli bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz yıl 66’ncı sıradan listeye giriş yapan Kervan Gıda, 2024 listesinde 55’inci sıraya yükselerek global arenada yakaladığı başarıyı tescilledi

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi Kervan Gıda, global arenadaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya, Polonya ve Mısır’da bağlı ortaklıkları bulunan Kervan Gıda, global şekerleme sektörünün en önde gelen isimlerinin yarıştığı listelerden biri olan “2024 Global Top 100 Candy Companies- 2024 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi” listesinde 66’ncı sıradan 55’inci sıraya yükseldi. 

“Mısır yatırımı ile globalde daha büyük başarılara imza atacağız”
Sıralamadaki yükselişten dolayı büyük bir gurur duyduklarını ifade eden Kervan Gıda Genel Müdürü İdris Can, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi listesinde bu yıl 11 sıra yükselerek 55’inci sıraya yerleştik. 85 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir firma olarak, bu başarının arkasında hem kaliteli ürünlerimizin hem de finansal yatırımlarımızın büyük bir etkisi olduğuna inanıyorum. Bu yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz Mısır yatırımı ile globalde daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/69667

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...

İşletme Körlüğüne İzin Vermeyin – Gülfidan Bereket

Yazar : Gülfidan Bereket Bir işletmenin kendi iç süreçlerini,...

TMO Hububat Alım Fiyatlarını Açıkladı

Kaynak : TMO hububat alım fiyatlarını açıkladı- (bloomberght.com) Toprak Mahsulleri...