₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Walmart, InHome Hizmetini ABD’nin 7 Şehrine Daha Genişleterek 10 Milyon Haneye Hizmet veriyor.

Tarih

Bir market görevlisi, evinizdeki dolabınıza siparişlerinizi yerleştirse, eksiklerinizi tespit etse ve düzenli olarak tüketim alışkanlıklarınıza göre güncellese nasıl hissedersiniz ? Harika mı korkutucu mu ?

Walmart, popüler Ev İçi (InHome) teslimat hizmetini ABD’deki 7 şehre daha genişleterek 10 milyon haneye hizmet veriyor. İlk kez 2019’da başlatılan şirketin InHome hizmeti, 50’den fazla pazarda ve 45 milyon evde kullanıma sunuldu. 

Boston, Cambridge, Newton, Detroit, Minneapolis, Philadelphia ve San Bernardino’daki müşteriler artık günlük temel ihtiyaçları ve yiyecekleri kapılarına teslim eden teslimat hizmetinden yararlanabilecek. Müşteriler, eşyaların doğrudan mutfak veya garaj buzdolaplarına açılmasını bile tercih edebiliyorlar

İlk kez 2019’da başlatılan şirketin InHome hizmeti, 50’den fazla pazarda ve 45 milyon evde kullanıma sunuldu. Şirket ABD InHome’un genel müdürü Haley McShane, “InHome’un genişletilmesi, yoğun yaz sezonuna başlayan ve günlük işlerini tamamlamak için daha hızlı, daha rahat yollar arayan Boston’daki aileler için mükemmel bir zamanda geliyor” dedi. “Müşterilerin meşgul olduğunu ve ihtiyaçlarına uygun, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceklerinden emin olmak istediklerini biliyoruz.”

Walmart InHome Hizmetinin Fiyatlandırma ve Avantajları

Şirketin InHome hizmeti, Walmart+ üyelerine aylık 12,95 ABD Doları veya yıllık 98 ABD Doları karşılığında eklenti olarak sunulmaktadır. Mevcut Walmart+ müşterileri ayrıca ayda 7 ABD Doları veya yılda 40 ABD Doları karşılığında sınırsız, ücretsiz ve bahşişsiz Ev İçi teslimattan yararlanabilir. Walmart’ın InHome hizmetini siz nasıl buldunuz?

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...