₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Nudo,Dünya’daki İlk Probiyotikli Noodle’ı yaptı.

Tarih

Erişler Gıda olarak Türkiye’nin ilk yeni nesil fonksiyonel Noodle’ını ürettiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz Bu şekilde Dünya’da da endüstriyel anlamda ilk defa probiyotikli Noodle yapılmış oldu. Probiyotik bakterilerin bağışıklık sistemini güçlendirici ve sindirim sistemini düzenleyici fonksiyonlarının yanında vitaminlerin emilimini artırıcı etkisi bilinmektedir. Erişler Nudo Probiyotiklinin içinde de günlük ihtiyacın %15 lik kısmını karşılayacak kadar B1-B3- B6- B12 vitaminleri bulunmaktadır. B grubu vitaminleri de halsizlik ve yorgunluk azaltıcı etkisi ile bilinmektedir. Günde bir tane düzenli Probiyotikli Noodle tüketimi; bağışıklığınızın desteklenmesine, sindirim sisteminizin düzenlenmesine ve enerji metobolizmanızın yükselmesine yardımcı olacaktır.

Bu kadar fonksiyonel niteliklerinin yanında Noodle üretim teknolojimizi de farklılaştırarak Probiyotikli Noodle ürünümüzü % 0 yağlı yaptık. Ancak bunu yaparken lezzetten de ödün vermedik. Hem çok sağlıklı hem % 0 yağlı….Bir porsiyonu sadece 255 kalori. Bu da bir ilk…Sosunu da Vegan olacak şekilde sebzeli yaptık. Light ürün kategorisinde keyifli, çok lezzetli, sağlıklı bir ürün.

Erişler ailesi olarak en temel misyonumuz “Kendi çocuğumuza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeliyim “ dir. 1920 ‘den beri bu sözü vererek üretim yapan Erişler Gıda olarak Dünya’nın ilk vitamin destekli Probiyotikli yeni nesil Noodle’ını, yerli ve milli bir firma olarak üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Eriş Ar-Ge merkezi olarak probiyotikli Noodle ürününü Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi işbirliği ile geliştirdik. Çok kıymetli Hocalarımız Prof. Dr. Osman Sagdic , Prof. Dr. Enes Dertli , Doç. Dr. Salih Karasu Hocalarımıza da katkılarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sanayi-Üniversite iş birlikteliğinin en güzel örneklerinden bir tanesini beraberce üretmiş olduk.

Aynı zamanda değerli desteklerini hiç esirgemeyen Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Abdullah Eriş, PhD Bey’e , Genel Müdür Yardımcımız Ziya Bostanoğlu Bey’e, benim şahane Ar-Ge ekibime ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Ürün artık sizin…. Afiyet olsun, Şifa olsun…..

Kaynak : Dr. HAKAN BAŞDOĞAN – Erişler Gıda San.ve Tic. A.Ş.

Kaynak : https://www.linkedin.com/posts/activity-7164264443609137152-cvnb?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...