₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

ÖZHAN Market, Oyuncak Ve Kitap Kampanyasıyla İhtiyaç Sahibi Çocuklara Dokunuyor.

Tarih

Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan Market, “Biriktirme paylaş, sen de destek ol!” oyuncak ve kitap projesiyle ihtiyaç sahibi çocuklara dokunmaya devam ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra gerçekleştirdiği önemli sosyal sorumluluk projeleriyle ön plana çıkan Özhan Market, uzun süredir, müşterilerin ve market çalışanlarının bağışları ile az kullanılmış veya yeni durumdaki kitap ve oyuncakları mağazalarda oluşturulan kumbaralarda topluyor.

Paylaşmanın önemine inanan Özhan çalışanlarından oluşan gönüllüler topluluğu üyelerinin öncülüğünde biriktirilen bu anlamlı ürünler, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılıyor.

Bu kapsamda bir süredir Özhan mağazalarında toplanan oyuncak, kitap ve mavi kapaklar Gönüller Hareketi Derneği’ne teslim edilmek üzere özenle hazırlandı.

Mağazalardan toplanan ürünler paketlenerek, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere Gönüller Hareketi Derneği’ne teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Çocuklara dokunabilmek bizim için çok önemli. Çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte el ele vererek bu önemli projeyi sürdürdüğümüz için çok mutluyuz. Projeye destek sağlayan duyarlı müşterilerimize ve çalışanlarımıza, umut dağıttıkları için çok teşekkür ediyorum.”

Özhan Market için çok önemli olan projenin uzun yıllar sürdürülmesinin planlandığı belirtildi.

Kaynak : ÖZHAN’IN KİTAP VE OYUNCAK KAMPANYASI BÜYÜYOR – Perakende Son Dakika Haberleri | Perakendecagi.com

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak...