5. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ev Bakım Ürünleri, Private Label, Ambalaj ve Ham Madde Fuarı : 2-3-4 Ekim 2024

0
220

2-3-4 Ekim 2024 ‘te TÜM DÜNYADAN HEDEF MÜŞTERİLERE ULAŞIN!

BEAUTYISTANBUL, Orta Doğu ve Kuzey Afrika gibi bölgesel pazarların yanında dünyada Afrika, Doğu Avrupa, Orta Asya ve BDT bölgelerinden en çok ziyaretçinin bulunduğu fuar konumundadır. Ayrıca Latin Amerika, Sahra Altı Afrika ve Uzak Doğu’dan Hosted Buyer Program kapsamında birçok nitelikli alıcının seyahat masraflarını karşılayarak katılımcılarımızla buluşturuyoruz. Tüm bunlar BEAUTYISTANBUL fuarını ihracat hedefleyen firmalar için global pazarlara ulaşmada dünyadaki 1 numaralı etkinlik haline getiriyor.

VIP ALIM HEYETİ

BEAUTYISTANBUL fuarı Alım Heyeti devasa bir yatırımla tamamen organizatör İPEKYOLU FUARCILIK tarafından finanse edilerek 4. yılında 122 ülkeden 578 büyük alıcı otel ve uçak masrafları bizzat karşılanarak fuara getirildi. Bu da BEAUTYISTANBUL Alım Heyetinin sektörün ve tüm dünya fuarlarındaki heyetlerin en kapsamlısı olduğu anlamına gelmektedir. Katılımcılar ve Alım Heyeti arasında 12,000’in üzerinde önceden ayarlanmış toplantı gerçekleşti.

HEDEF KİTLENİZİN 1000’LERCESİYLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜN

BEAUTYISTANBUL Fuarı, aralarında önde gelen perakendeciler, toptancılar, distribütörler, servis alıcıları, ithalatçılar, ihracatçılar ve üreticilerin de olduğu kozmetik sektöründen 16,367 profesyoneli tek bir yerde bir araya getiriyor. BEAUTYISTANBUL ayrıca, etki alanınızı genişletmenizi ve ürünleri ile yeniliklerinizi, sizi gelişmekte olan bu sektörün merkezine yerleştiren, mutlaka görülmesi gereken etkinlikte sergilemenizi sağlar.

KARAR VERİCİLERE ERİŞİN

BEAUTYISTANBUL, yeni tedarikçilere ulaşmayı, yeni ürün ve yenilikleri keşfetmeyi ve ön planda kalmak için verimli iş ortaklıkları kurmayı hedefleyen nitelikli kozmetik ve güzellik alıcılarını kendine çekiyor.

Kaynak : BEAUTYISTANBUL | B2B Global Kozmetik Fuarı (beauty-istanbul.com)