₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Perakende Özet Raporu 2024, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine hediye edilecek – 11 Haziran’da Başlıyor

Tarih

Kaynak : https://www.ortakalan.org/gonderi/72512

11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak Ortakalan Sanal Fuarı‘ndaki stantları ziyaret eden Ortakalan.org üyeleri, sektörün bir yıllık gelişimini rakamlarla ortaya koyan Perakende Özet Raporu 2024’ü hediye olarak kazanma imkanına sahip olacak

Perakende sektörünün tüm paydaşları, ‘Türk iş dünyasının Ortakalanı’nda dört günlük bir etkinlikle bir araya geliyor. Ortakakıl Konferansları 2024, 11-14 Haziran tarihlerinde Ortakalan.org üzerinde online gerçekleşecek.. Konferanslar geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sektörün farklı alanlarından önde gelen firmaların katıldığı Ortakalan Sanal Fuarı ile bir arada gerçekleştiriliyor. 11 Haziran Salı sabahı girişe açık olacak Ortakalan Sanal Fuarı’ndaki stantları ziyaret eden Ortakalan.org üyeleri, sektörün bir yıllık gelişimini rakamlarla ortaya koyan Perakende Özet Raporu 2024’ün ücretsiz sahibi olabilecek.

Ortakalan.org üyeleri, 11 Haziran’dan itibaren Ortakakıl Konferansları ve Ortakalan Sanal Fuarı’nın gerçekleştirileceği alanı görüntülemek için hesaplarında online olduktan sonra ana sayfadaki yönlendirmeye tıklayabilir. Tarayıcılarında açılır pencere engeli bulunan üyeler, Ortakalan hesaplarına giriş yaptıktan sonra sol menüde  ORTAKAKIL KONFERANSI & ORTAKALAN SANAL FUARI 2024 başlığına tıklayarak da giriş yapabilir.

Ortakalan bülten alıcısı iseniz ve henüz www.ortakalan.org’ta bir profiliniz yoksa, etkinlik alanını görüntüleyebilmek için ücretsiz ve hızlı bir işlemle profil oluşturabilirsiniz.

Fuar alanına giriş yapan Ortakalan.org üyeleri, herhangi bir standı ziyaret ettikleri anda o zaman aralığında tanımlı hediye olarak sektörün bir yıllık gelişimini rakamlarla ortaya koyan Perakende Özet Raporu 2024 kullanıcı hesaplarına ücretsiz şekilde aktive edilecek. İlk ziyaretlerinde bu hakkı kazamanayan üyeler için aynı zaman aralığında birçok farklı standta hediyeler tanımlı olacak. Bu hakkın kazanıldığına dair bildirim, Ortakalan Sanal Fuarı ziyaretçilerine etkinlik alanında hemen gösterilecek ve diledikleri zaman Ortakalan Bilgi Bankası bölümünden Perakende Özet Raporu 2024’ü inceleyebilecekler.

Perakende Özet Raporu 2024 hakkında
Rapor, Türkiye’de gıda perakendesinin organize kanadında yer alan ve en az 5 ve üzerinde mağaza sayısıyla zincir tanımına dahil olmuş firmaları ele alıyor. Gıda perakendesindeki market tiplerinin gelişimi ve mevcut durumu birbirlerine kıyaslamalı olarak bulabileceğiniz Perakende Özet Raporu’nda ayrıca Ortakalan sektör raporlarında bulunan satın alma, sektörden ayrılma ve sektörle büyüme öngörüleri bölümlerinin genel bir özeti ve konuyla ilgili analizler de okuyucuya sunuluyor.

Paylaş:

Bültene Abone olun

Popüler

Buna Benzer Diğer İçerikler
Daha Fazlası

Programın tamamını video olarak izlemek için : Konferans Açılış...

Afyon Oruçoğlu Yağ Fabrikası Tarım Kredi Grubu Bünyesine Katıldı.

Kaynak : Basın Bülteni - Tarım Kredi Yağ (tkyag.com.tr) Tarım...

İşletme Körlüğüne İzin Vermeyin – Gülfidan Bereket

Yazar : Gülfidan Bereket Bir işletmenin kendi iç süreçlerini,...